X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

 ₺ Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

 ₺ Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Gençlere Tam Destek!

Websoft, uygun fiyatlı hizmetleri ve üst düzey müşteri desteği sunarak, müşterilerine yüksek marka kalitesi kazandırma yolunda, fiyat performans hizmetleri ile 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.
Hayata geçirdiği tüm projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Websoft, Gençlere öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, hizmetleriyle ülke ekonomisine ve Gençlere katkı sağlamaktadır.
Günümüz çağına uygun ve yenilikçi bakış açısıyla dijital yolculuğunda genç vizyonu ile Websoft 2016 yılında kurulmuştur.

Websoft'un HİKAYESİ

Bireysel olarak bir çok web sitesine sahipdik, İlk başta tüm sitelerimizi bir araya toplamak istedik. Tüm sitelerimizi bir araya topladıktan sonra fazladan yerimiz olduğunu fark ettik ve bu yerimizi de Gençler ile paylaşma kararı aldık! Ücretsiz olarak başta bir çok Genç arkadaşlarımız ile bu yerimizi paylaştık. Talepler artmaya başlayınca artık işi ticari boyuta taşımaya başladık. Genç kitleye sahip olduğumuz için bir Gençlere Tam Destek! vizyonunu üstlendik. Gençlerimizin bütçelerini ve durumlarını düşünerek her zaman fiyat performans hizmetleri vermeye başladık, sürekli kendini geliştirerek ve yatırımlarını sürekli büyüterek, Genç Ekibimiz ile hizmet veren bir Firma haline gelmiş, genç girişimci Osman Nar'nın Markasıdır! Webosft..

Websoft'un AYRICALIKLARI

  • - %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı.
  • - Ekonomik fiyat politikası, Türkiye ekonomisine katkı.
  • - Müşteri odaklı bakış açısına sahip teknik destek ekibi.
  • - Taahhüt ettiği hizmeti benimseyici 7/24 destek sağlayıcı.
  • - Yer sağlayıcı belgesi ile Yasal gereksinimleri eksiksiz yerine getiren hosting şirketi.

Top